Корзина
29 отзывов
Купить гербициды по  низким ценам.Купить со скидкой
"Зеленое Поле" интернет-магазин
+38(097)118-57-39
+38(097)118-57-39
+380971185739
Менеджер
+380636301293
Агроном-консультант
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6

Фунгицид Фитал

Под заказ

557 грн.

Фунгицид Фитал
Фунгицид Фитал
557 грн.
Под заказ
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380971185739 Менеджер
 • +380636301293 Агроном-консультант
Узнать партнерские цены
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380971185739 Менеджер
 • +380636301293 Агроном-консультант
Узнать партнерские цены
 • Контакты
  • Телефон:
   +380971185739, Менеджер
   +380636301293, Агроном-консультант
  • Контактное лицо:
   Мария
  • Адрес:
   Одесса, Одесская область, Украина
  • Email:
   menedzer.zelenoepole@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Фитал® , 65% РК                                                                 fital

Фунгіцид системної дії

Діючі речовини: фосфіт алюмінію, 570 г/л + фосфориста кислота, 80 г/л.
ТУ У 20.2-31052661.005-2013

Технологія виробництва розроблена та впроваджена фірмою „Кемілайн Агро”.

Препаративна форма: розчинний концентрат.

Упаковка: 15 кг.

Механізм дії: Фитал – системний фунгіцид класу похідних фосфористої кислоти. Основною відзнакою системних фунгіцидів є те, що вони проникають в рослину і діють зсередини. В рослині вони пересуваються  трансламінарно від верхньої поверхні до нижньої  (абаксиальної) поверхні листа і звідти – до ореального поясу рослини – акропетальний рух. Цими видами проникнення володіє в тій чи інший мірі кожний системний фунгіцид, але тільки Фитал (фосфіт алюмінію) володіє базипетальним транспортом, тобто проникає в нижню частину рослини (корені, клубні), захищаючи останні від патогену. Цим, наприклад, пояснюється краще зберігання картоплі, більш потужний розвиток кореневої системи зернових та інших культур, та інший позитивний вплив Фиталу на ту чи іншу культуру. Навіть невелика кількість фосфіту алюмінію за рахунок того, що він порушує цілісність та проникненість клітинних мембран патогену, повністю блокує проростання спор на поверхні листа, та гальмує проростання гіф і розвиток міцелію (лікувальна та профілактична дія). Крім того, похідні фосфористої кислоти значно активують власну імунну систему рослини, що різко посилює фунгіцидну дію (активуються окисно-відновні ферменти, зокрема, пероксидаза, яка приймає участь у захисних реакціях). Препарат проникає  в рослину вже через 30 хвилин після обприскування, швидко розповсюджується по рослині і починає діяти.
До складу препарату входить до 2% сульфату міді. Мідь, в свою чергу, входить до складу окислювальних ферментів (поліфенолоксидази, аскорбіноксидази, лактази, дегідрогенази), які мають велике значення в окислювальних процесах, що відбуваються в рослинах. Цей елемент підсилює інтенсивність дихання рослин. Крім того, така добавка направлена на посилення профілактичної дії Фиталу (мідь інгибує проростання спор, пригнічує життєво-необхідні білки патогенів). Але, як виявилося на практиці, виникає синергізм (посилення дії) іонів міді та алюмінію при їх сумісній присутності в рослині, що посилює лікувальну дію препарату. Всі вищенаведені фактори підтверджують багатофункціональну дію препарату Фитал, що пояснює його унікальність та суттєву відмінність від препаратів інших класів. Так, Фитал відноситься до неорганічних сполук на відміну, наприклад, від Альетту та його аналогів, які є яскраво вираженими фосфорорганічними сполуками. Фитал – сполука, гідлоліз діючої речовини в якій проходить в декілька разів швидше, ніж в фосфорорганічних пестицидах.
Фосфориста кислота, що входить до складу Фиталу, визволяється з її солей внаслідок гідролізу безпосередньо в рослині. В грунті і в воді фосфіт алюмінію гідролізується дуже швидко, причому продуктами гідролізу є гідроксид алюмінію та фосфориста кислота. Сполуки алюмінію природньо знаходяться в грунті в вигляді алюмосилікатів та інших сполук, тобто ці речовини притаманні самому природному середовищу. Фосфориста кислота за участю мікроорганізмів грунту окислюється до фосфорної кислоти, яка зв’язується грунтовими колоїдами або йде на харчування рослин, тобто перетворюється в речовину, притаманну грунту як природному субстрату.
Важливим також є те, що фосфіт алюмінію – комплексна сполука на основі фосфору. Отже, фосфор в препараті знаходиться в легкодоступній водорозчинній формі, тобто більш доступний для рослин, ніж в мінеральних добривах. За рахунок більш оптимального фосфорного живлення Фитал стимулює поглинання рослиною важкодоступного азоту, тим самим збільшує “ККД” азотних добрив.
Таким чином, застосування Фиталу в великій мірі зменшує екологічне навантаження на агробіоценоз, тим самим покращуючи умови росту рослини, а також забезпечує фосфорне живлення  рослин.

Період захисної дії: 14-21 день.

Призначення: Фитал ефективно застосовується на виноградниках проти мілдью, оїдіуму та інших хвороб; на плодових та овочевих культурах проти основних найбільш поширених захворювань; на зернових, сої, ріпаку, цукрових буряках та інших культурах проти найбільш шкодочинних хвороб.

Застосування та норми:

Культура

Шкідливий об’єкт

Норма витрати препарату, кг/га

Макс.кратність обробок

Зернові: пшениця, ячмінь, жито, тритикале

Кореневі гнилі, борошниста роса, септоріоз, фузаріоз колосу, плямистості, ринхоспоріоз, іржа

1,5

3

 Соя, горох

Фузаріоз, альтернаріоз, аскохітоз, пероноспороз

 2,5-3,0

 3

Ріпак

Несправжня борошниста роса, септоріоз, чорна ніжка, борошниста роса, фомоз, альтернаріоз

 2,0-3,0

 

 3

Буряки цукрові

Церкоспороз, борошниста роса, пероноспороз, рамуляріоз, альтернаріоз, іржа

 1,5

 3

Виноградники

Мілдью, оїдіум, чорна плямистість, антракноз, сіра та біла гнилі, інфекційне засихання

 2,0-2,5

 3

Яблуня, груша

Парша, борошниста роса, моніліоз

2,0

3

Абрикос, вишня

Моніліоз

2,0

3

Персик

Кучерявість листя, клястероспоріоз

2,0

3

Черешня

Коккомікоз

2,0

3

Неплодоносні багаторічні насадження (маточники, розсадники)

Характеристики
Основные
Обрабатываемые культуры сельхоз
Производитель   Кемілайн Агро
Страна производитель Украина
 • Цена: 557 грн.
Отзывы о товаре