Корзина
30 отзывов
Купить гербициды по  низким ценам.Купить со скидкой
"Зеленое Поле" интернет-магазин
+38(097)118-57-39
+38(097)118-57-39
+380971185739
Менеджер
+380636301293
Агроном-консультант
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7
 • picture 8
 • picture 9

Инсектицид Бискайя

В наличии

1 341 грн.

Инсектицид Бискайя
Инсектицид Бискайя
1 341 грн.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380971185739 Менеджер
 • +380636301293 Агроном-консультант
Узнать партнерские цены
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380971185739 Менеджер
 • +380636301293 Агроном-консультант
Узнать партнерские цены
 • Контакты
  • Телефон:
   +380971185739, Менеджер
   +380636301293, Агроном-консультант
  • Контактное лицо:
   Мария
  • Адрес:
   Одесса, Одесская область, Украина
  • Email:
   menedzer.zelenoepole@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Інсектицид Біскайя

Препарат є унікальним засобом, в основі якого лежить тіаклоприд. Він належить за хімічним складом групі хлорнікотіноідов.

Завдяки такій характеристиці хімічних складових інсектицид є абсолютно не токсичним для медоносних бджіл і дозволяє його використання і в період цвітіння рослин. Препарат Біскайя безпечний для всіх бджолиних особин, від личинок до дорослих, не впливає на комах, які запилюють рослину. Така особливість препарату робить його більш вигідним, по відношенню до інших інсектицидів. Це не заважає процесу запилення. Необхідно відзначити, що кількість квіток ріпаку, запилення, за допомогою комах рівноцінно третьої його частини.

Він відрізняється найбільш новою формою, яка є дисперсією на масляній основі. Така складова спеціально розроблена на основі рослинних масел, вона призначена для рослин, у якій воскової міцний шар листків і стебла. Коли така рідина потрапляє на культуру, вона не сильно тримається на ній і погано намокає при попаданні. Складові інгредієнти інсектициду допомагають долати труднощі, надалі. Проникнення на поверхню листків, і сприяють поліпшенню стійкості в процесі змивання. Оскільки розчин складається з дуже маленьких частинок і має масляну плівку, то він добре поширюється по поверхні культури і не змивається так легко як інші подібні препарати. Крім цього, таке послідовне розчинення діючої складової в маслянистої плівці дозволяє йому рівномірно і стрімко розподілити потрапляє розчин по всьому тканинному складу рослини.

Під час обприскування рослин, незалежно від структури (змочується добре або погано), препарат сприяє проникненню в рослину набагато швидше, ніж інші інсектициди. Оскільки він має системну впливом, то тривалий час захищає оброблені рослини від шкідників.

 

Механізм роботи препарату Біская:

Він викликає стимуляцію збудження нервової системи комахи і цим сприяє виникненню у них судом, а після закінчення деякого короткого часу і смерть. Інсектицид впливає на руйнування шкідників двома способами - контактним і кишковим. Перший сприяє загибелі комах в прямому контакті з ними, другий же - при попаданні в шлунок комахи соку обробленого рослини.

За допомогою транс ламінарною функції препарат своїми складовими компонентами рівномірно і поступово розщеплюється в маслянистої плівці, розчиняє товстий сой і вникає в стебло культури.

За допомогою системної функції препарату він висхідним шляхом прямує по рослині, точніше по його судинах і поступово прямує в частині рослини, які тільки утворилися.

Інсектицид Біская характеризується здатністю до антіфідантному ефекту - спосіб впливу на комах з нокдаунд-ефектом. Це означає, що шкідник помирає поступово, продовжуючи знаходиться на стеблі або листі культури. Але ось надходження їжі в травну систему зупиняється через кілька годин після взаємодії з препаратом. Шкідник стає більше не є небезпечним. Коли температура навколишнього середовища підвищується, то і шкідник помирає набагато швидше.

Інсектицид Біскайя

Особливості застосування препарату: інсектицид застосовується для знищення квіткоїда у ярого і озимого ріпаку. Тоді нормою витрати розчину буде 0,25-0,3 л / га. Обробку потрібно здійснювати коли у ріпаку з'являються бутони - на початковій стадії цвітіння, тоді і з'являється шкідник на рослині.

 

Якщо обробка культур проводиться в боротьбі з прихованохоботниками, розчину потрібно брати 0,25-0,3 л / га. Якщо в боротьбі з попелиць і галлицей, то обробку потрібно проводити в період цвітіння, в іншій його половині, коли нападає шкідник. Тоді розчину потрібно 0,3-0,4 л / га.

Для обприскування землі норма робочого розчину становить 100-300 л / га. Для авіаційного обприскування - 50 л / га.

За сезон можна проводити не більше двох обробок. Термін продовження дії становить 30 днів.

Для обробки картоплі в боротьбі з колорадським жуком та попелиці кількість робочої рідини становить 100-300 л / га. Максимально за сезон можна проводити дві етапу обприскування. Термін очікування дії становить 20 днів.

До переваг препарату відносяться:

·       він не має токсичного впливу на корисних комах, таких як бджоли і джмелі;

·       не має отпугивающего ефекту для комах, які виробляють запилення культур;

·       він добре впливає на шкідників незалежно від температури навколишнього середовища;

·       має неймовірну стійкість до злив;

·       добре проявляє ефект системи;

·       при взаємодії з різними фунгіцидами залишається також нетоксичним;

·       не залишаються залишки робочого розчину.

Потрібно звернути увагу!

 

Так, як хімічна форма інсектициду олійна дисперсія, то вона має властивість піддаватися синерезису, що означає розшарування препарату на деякий час в результаті зберігання. Перед тим як почати застосування препара

ТАРА 5 л.

Характеристики
Основные
Обрабатываемые культуры Сельхоз
Производитель   Bayer
Страна производитель Германия
 • Цена: 1 341 грн./л