Корзина
29 отзывов
Купить гербициды по  низким ценам.Купить со скидкой
"Зеленое Поле" интернет-магазин
+38(097)118-57-39
+38(097)118-57-39
+380971185739
Менеджер
+380636301293
Агроном-консультант
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6

Гербицид Деметра Микс

Под заказ

4 547 грн.

Гербицид Деметра Микс
Гербицид Деметра Микс
4 547 грн.
Под заказ
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380971185739 Менеджер
 • +380636301293 Агроном-консультант
Узнать партнерские цены
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380971185739 Менеджер
 • +380636301293 Агроном-консультант
Узнать партнерские цены
 • Контакты
  • Телефон:
   +380971185739, Менеджер
   +380636301293, Агроном-консультант
  • Контактное лицо:
   Мария
  • Адрес:
   Одесса, Одесская область, Украина
  • Email:
   menedzer.zelenoepole@gmail.com
 • Условия возврата и обмена
Неперевершена комбінація проти березки і підмаренника

Комплект у твін пак упаковці проти однорічних та багаторічних дводольних бур'янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, у посівах зернових культур

Культури
Пшениця озима
Ячмінь ярий
Діючі речовини
трибенурон-метил 750 г/л
флуроксипір-мептил 350 г/л
Препаративна форма
гранули, що диспергуються у воді
концентрат емульсії
Упаковка
твін пак упаковка: Деметра, 4,2 л + Мортира, 300 г

Переваги:

 • знищує дводольні бур'яни, у тому числі:

- види осотів,

- березку польову,

- підмаренника чіпкого;

 • контроль пізніх сходів березки та інших бур'янів завдяки широкому «вікну» застосування (до фази прапорцевого листка культури);
 • запобігання виникненню резистентності у бур'янів;
 • відсутність післядії.

Призначення комплекту Деметра® Мікс*:

для післясходового застосування проти однорічних

і багаторічних дводольних бур'янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, включаючи березку польову та підмаренник чіпкий, у посівах зернових культур.

Діючі речовини:

флуроксипір-мептил, 350 г/л (Деметра®) і трибенурон-метил, 750 г/кг (Мортира®).

Препаративна форма:

Деметра® - концентрат емульсії, Мортира® - гранули, що диспергуються у воді.

Характеристика діючих речовин:

флуроксипір-мептил належить до похідних піридилоксиоцтової кислоти, має системну дію. Трибенурон-метил належить до класу похідних сульфонілсечовин.

Спектр дії:

завдяки унікальному поєднанню двох діючих речовин, комплект Деметра® Мікс* дає можливість знищувати підмаренник чіпкий на всіх стадіях розвитку бур'яну і ефективно контролювати березку. За дією на березку цей комплект не має собі рівних, до висоти 30 см у момент обробки. Крім того, комплект ефективний проти широкого спектра інших дводольних бур'янів, серед яких: гірчак (види), жабрій (види), щавель (види), зірочник середній, незабудка польова, кохія вінична, паслін чорний, кульбаба лікарська, вероніка (види), рутка лікарська, кропива пекуча, очний цвіт польовий, соняшник (самосів), шпергель звичайний, роман польовий, фіалка (види), глуха кропива (види), борщівник (види), осот (види), лобода біла, мак дикий, ромашка непахуча, грицики звичайні, гірчиця польова, амброзія полинолиста.

Механізм дії:

флуроксипір викликає реакцію ауксинового типу, швидко, протягом 1 години, поглинається листям бур'янів, частково абсорбується корінням рослин з  рунту. Він активно переміщується і розподіляється по всій рослині, включаючи точки росту, порушує розвиток клітин рослин і впливає на процеси росту в цілому. За принципом дії флуроксипір- мептил подібний до натурального рослинного гормону - індолілоцтової кислоти. 

Трибенурон-метил володіє системною активністю, поглинається через листя та коріння і легко переміщується в бур'янах. У чутливих рослинах блокує фермент ацетолактатсинтазу, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот, спричинюючи швидку зупинку росту рослин, а згодом і їх загибель.

Можливість виникнення резистентності:

відсутня.

Комплект Деметра® Мікс* є новітньою розробкою компанії «Август» в галузі управлінні резистентністю бур'янів. Цей комплект володіє не тільки високою ефективністю проти широкого спектра бур'янів, але й гармонійно вписується в систему антирезистентної стратегії. Дві діючі речовини препаратів комплекту належать до різних хімічних класів і володіють різним механізмом дії, що виключає ймовірність виникнення стійкості у бур'янів.

Швидкість і симптоми впливу:

перші ознаки пригнічення бур'янів за сприятливих умов проявляються через кілька годин після застосування комплекту. Видимі ознаки дії (знебарвлення і скручування листя, скорочення міжвузлів, почервоніння жилок, хлороз листя, відмирання точок росту, некроз тканин) спостерігаються через 3 - 4 дні. Залежно від виду бур'янів та погодних умов остаточна загибель бур'янів відбувається через 2 -3 тижні після обробки.

Фактори, що впливають на ефективність комплекту: оптимальна температура для застосування - від 8 до 25°С, коли йде активний ріст бур'янів і препарати діють швидше. Не рекомендується проводити обробку в ті дні, коли прогнозуються нічні заморозки, і після них, у зв'язку з можливістю зниження ефективності комплекту.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Бур'яни Норма витрати Спосіб, час обробки, обмеження
Пшениця озима, ячмінь ярий

Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни, у тому числі стійкі до 2,4-Д і МЦПА

Один комплект на 15 - 20 га Обприскування у період від 3 листків культури до фази прапорцевого листка

комплект Деметра® Мікс* застосовують на посівах пшениці озимої та ячменю ярого. Максимальна норма витрати використовується у випадках: вихідної високої забур'яненості; переважання в посівах багаторічних коренепаросткових бур'янів; наявності перерослих бур'янів (підмаренник чіпкий при висоті 15 - 20 см, види ромашки - до 20 см, види осоту - до бутонізації, березка - до висоти 30 см). Найбільш ефективний контроль березки забезпечується, коли основна маса рослин зійшла. Упаковка має різні ємності дляДеметри® і Мортири® і, залежно від ситуації на полі, дає можливість застосовувати суміш у нормах витрати:

 • одна упаковка на 15 га: Деметра®, 0,28 л/га + Мортира®, 21 г/га (культура - до фази прапорцевого листка; березка - заввишки до 30 см; підмаренник - 8 - 10 кілець; бур'яни з родини хрестоцвіті, жабрій - до 6 - 8 справжніх листків; лобода, ромашка, амброзія полинолиста, волошка - до 6 справжніх листків; осот - стеблування до 20 см);
 • одна упаковка на 20 га: Деметра®, 0,21 л/га + Мортира®, 15 г/га (культура - до фази прапорцевого листка; березка - заввишки до 15 - 20 см; підмаренник - 8 - 10 кілець; бур'яни з родини хрестоцвіті, жабрій - до 6 справжніх листків; лобода, ромашка, амброзія полинолиста, волошка - до 4 - 6 справжніх листків; осот - стеблування до 15 см).
Характеристики
Основные
Обрабатываемые культуры сельхоз
Производитель   August
Страна производитель Россия
 • Цена: 4 547 грн./л
Отзывы о товаре