Корзина
31 отзыв
Купить гербициды по  низким ценам.Купить со скидкой
"Зеленое Поле" интернет-магазин
+38(097)118-57-39
+38(097)118-57-39
+380971185739
Менеджер
+380636301293
Агроном-консультант
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7
 • picture 8
 • picture 9
 Инсектицид АЦ Люкс (Моспилан), фото 2

Инсектицид АЦ Люкс (Моспилан)

В наличии

585 грн./кг

Инсектицид АЦ Люкс (Моспилан)
Инсектицид АЦ Люкс (Моспилан)
585 грн./кг
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380971185739 Менеджер
 • +380636301293 Агроном-консультант
Узнать партнерские цены
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380971185739 Менеджер
 • +380636301293 Агроном-консультант
Узнать партнерские цены
 • Контакты
  • Телефон:
   +380971185739, Менеджер
   +380636301293, Агроном-консультант
  • Контактное лицо:
   Мария
  • Адрес:
   Одесса, Одесская область, Украина
  • Email:
   menedzer.zelenoepole@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

 

Купити АЦ ЛЮКС

Через появу великої кількості шкідників страждають сільськогосподарські культури, землі несільськогосподарського значення. Для захисту посівів, збереження всіх якостей грунту і позбавлення від групи паразитів можна купити препарат АЦ ЛЮКС, що представляє собою інсектицид з системним, контактним дією. Завдяки внесенню хімікату АЦ ЛЮКС можна істотно знизити кількість шкідників, поліпшити зростання насаджень і підвищити врожайність.

Особливості препарату

Купити АЦ ЛЮКС для обробки озимої пшениці овочевих, зернових культур ви можете за доступною ціною через наш інтернет-ресурс. Цей порошок, що змочується можна одночасно використовувати з іншими пестицидами, які мають не лужне середовище. Завдяки хімікату АЦ ЛЮКС можна надовго забути про появу попелиці, колорадських жуків, блішок та інших особин на ділянці.

Механізм дії

Купити препарат АЦ ЛЮКС, до складу якого входить ацетаміприд, можна для збереження посівів овочевих і зернових саджанців. Це діюча речовина при попаданні всередину або назовні тіла комах викликає сильне збудження нервових клітин, порушує процеси життєдіяльності, провідність нервового імпульсу і призводить до паралічу, смерті шкідників.

Призначення інсектициду АЦ ЛЮКС

Рішення купити АЦ ЛЮКС для обробки корисних саджанців буде цілком виправданим, оскільки кожна людина зможе позбутися на землях несільськогосподарського значення і городах, полях від наступних видів комах:

 

·       теплична білокрилка, попелиці, хлібні жуки;

·       жужелиця, п'явиці, колорадський жук, його личинки;

·       цикадки, клопи, ріпаковий квіткоїд, хрестоцвіті блішки;

·       пильщик, ріпаковий довгоносик, ін.

    

За допомогою розведеного інсектициду АЦ ЛЮКС можна захистити від загибелі озиму пшеницю і картоплю, рапс і всі види озимих, ярих зернових рослин.

Правила використання АЦ ЛЮКС

Купити препарат АЦ ЛЮКС для обприскування сільськогосподарських культур, землі біля промислових об'єктів, водосховищ та інших місць можна через нашу торгову площадку. При цьому важливо вивчити правила внесення рідини, інструкцію виробника та відгуки споживачів. Купити АЦ ЛЮКС можна для двох обробок рослинності за сезон. Важливо вносити робочий розчин за 30 днів до початку збору врожаю, а в теплицях - за 3 дні.

Разом з хімікатом потрібно купити спеціальну наземну апаратуру для розсіювання рідини в період розвитку личинок, після появи шкідливих особин. Якщо дотримуватися норму витрати, дозування, ретельно обробляти наземну частину насаджень при швидкості вітру 5 метрів в секунду і менше, тоді ефективність обробки буде максимальною. Також купити Вердикт і внести його краще до початку механічних прополок, які можуть знизити ефект дії основного компонента на організм паразитів.

Переваги продукції АЦ ЛЮКС

Для отримання високих результатів у боротьбі з шкідниками важливо не просто купити препарат АЦ ЛЮКС, а й вносити його за інструкцією. При цьому кожен покупців отримає ряд переваг, основними серед яких стануть:

·       надійний захист всіх частин рослини (в тому числі і не оброблених);

·       чітка вираженість системного, контактного действія4

·       безпеку для тепличних паростків;

·       досить довгий захисний період (до 21 дня);

·       відсутність фітотоксичності для корисних культур;

·       малотоксичних для оточуючих тварин, корисних комах, ін.

Поєднання з пестицидами

Якщо ви вирішили купити АЦ ЛЮКС і використовувати його одночасно з фунгіцидами, гербіцидами, стимуляторами росту та іншою продукцією, тоді важливо провести тест на сумісність або ознайомитися з інструкцією, де вказуються правила роботи з виробом.

Одночасно вносити розчин можна з усіма видами хімікатів, крім тих, які мають лужне середовище. Більш докладно краще дізнатися у фахівців, які регулярно працюють з хімічною продукцією і порадять купити препарат АЦ ЛЮКС для суміщення з певними пестицидами.

Упаковка 1 кг.

Культура  Норма внесення кг/га Шкідники
Зернові колосові 0,12-0,15 Попелиці, трипси, п'явиці, личинки клопа-шкідливої черепашки  
Ріпак 0,15-0,25 Ріпаковий квіткоїд, ріпаковий довгоносик, хрестоцвіті блішки, клопи, капустяний насіннєвий прихованохоботник, капустяний та ріпаковий стебловий прихованохоботник, капустяний стручковий комарик
Овочі 0,3-0,7 Саранові, білокрилка теплична, попелиці, шкідники сходів, білокрилка теплична, колорадський жук, попелиці, шкідники сходів, колорадський жук та його личинки
Плодові 0,3-0,5 Яблунева плодожерка, попелиці, мінуючі молі, розанна та сітчаста листокрутки, яблуневий пильщик, каліфорнійська та інші види щитівок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Характеристики
Основные
Обрабатываемые культуры сельхоз
Производитель   УКРАВИТ
Страна производитель Украина
 • Цена: 585 грн./кг