Корзина
20 отзывов
Купить гербициды по  низким ценам.Купить со скидкой
ООО "Зеленое Поле"
+38(097)118-57-39
+38(097)118-57-39
+380
97
118-57-39
+380
63
630-12-93
Агроном-консультант
Семена и посевной материал
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7
 • picture 8

Посевной материал

Качественные семена для высоких урожаев

Каталог самых популярных в Украине гибридов кукурузы и подсолнечника, а также посевной материал нута, семена люцерны и суданки. Помощь при выборе от квалифицированного агронома. Быстрая доставка по всем областям Украины.

За семенами!

Проверенный посевной материал под любые условия выращивания

Актуальные культуры — мы собрали самые востребованные гибриды всех популярных агрокультур: подсолнечника, кукурузы, люцерны, нута.
Отличная всхожесть — предложенные семена показывают максимальные результаты прорастания при посадке в соответствующих им условиям.
Экологичная продукция — весь посевной материал прошел сертификацию в Украине и соответствует высшим стандартам экологичности.
Разнообразие сортов — у нас можно подобрать семена для выращивания в любом уголке страны. Доступны гибриды под чернозем или глиняные грунты.

Ознакомиться с гибридами

Что нужно знать перед покупкой в компании «Зеленое Поле»?

Мы работаем непосредственно с производителями семян, что позволяет предлагать отличные цены. Также действуют скидки от объема.
У нас действуют комфортные условия сотрудничества для физических и юридических лиц. Возможна как предоплата, так и наложенный платеж.
Вы всегда можете воспользоваться консультациями нашего опытного агронома. Мы поможем найти гибрид именно для ваших условий.
В самые короткие сроки перезваниваем для уточнения заказа. Отправим семена выбранной вами транспортной компанией в любой регион страны.

Каталог семян

Алгоритм заказа на нашем сайте

Заявка через корзину или по телефону
Подбор сорта и подтверждение заказа
Внесение оплаты на расчетный счет
Доставка выбранной вами службой

«Зеленое Поле» — поставщик агропродукции, которому доверяют

Доверьтесь опыту наших специалистов!

Заказывайте подходящий гибрид из предложенного ниже каталога или звоните, чтобы воспользоваться бесплатной консультацией агронома.

<
Группы товаров и услуг

Семена и посевной материал

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
p>Отримання хорошого врожаю в сільськогосподарській сфері залежить від безлічі факторів, серед яких - підготовка грунту, обробка під час росту і дозрівання культур, наявності добрив в грунті, боротьба з шкідниками. Важливим фактором є те, які посівні насіння використовуються.

 

Напередодні початку весняних робіт основними з них є передпосівна підготовка грунту і проведення посіву. Причому посівний матеріал, який буде використовуватися, впливає не менше на отримання високого врожаю, ніж роботи з обробки грунту.

Якісний посевмат, на відміну від насіння, що використовуються для сівби по другому або навіть третьому колу, має низку особливостей:

 • стійкість до різного роду захворювань;
 • забезпечення підвищеної врожайності;
 • стійкість до несприятливих погодних умов.
 • умови при виборі насіння

Перед тим як купити посівний матеріал, слід враховувати особливості зони вирощування, погодних умов та інших факторів, які можуть вплинути на ріст рослин. Різні сорти посівного матеріалу володіють певними якостями і властивостями, що дозволяє добитися високої врожайності, але тільки при особливих умовах. Одні сорти дають можливість отримати хороші показники на чорноземі, але абсолютно не підходять для вирощування на підзолистих або глинистих ґрунтах.

Важливо також визначитися, для яких цілей надалі купуються насіння, посівний матеріал. Якщо з соняшником все зрозуміло, його вирощують для отримання жирів рослинного походження і основними характеристиками того чи іншого сорту є врожайність і процентний вміст жирів.

А ось така культура, як кукурудза, вирощується не тільки для отримання зерна. Багато господарств, що займаються, крім рослинництва, ще й утриманням худоби, вирощують цю культуру для отримання зеленої кормової маси і силосу. У таких сортах важливо не зерно, а товщина, висота і соковитість стебел культури, оскільки скошується вона ще до дозрівання качанів.

Краще ще до початку весняних польових робіт купити посевмат, оскільки погодні умови сильно впливають на строки сівби. Старт посівних робіт може розпочатися в будь-який момент, як тільки стане дозволятиме погода. Непідготовленість і запізнення проведення сівби культур через відсутність посівного матеріалу може привести до втрати врожайності.

Наш інтернет-магазин надає клієнтам хороший вибір якісного посівного матеріалу різних культур найбільш затребуваних сортів. Ознайомитися з сортами, їх особливостями, вартістю можна на сторінках сайту. Більш детальну інформацію про продукцію нашого магазину можна отримати у менеджерів по телефону.