Корзина
32 отзыва
Купить гербициды по  низким ценам.Купить со скидкой
"Зеленое Поле" интернет-магазин
+38(097)118-57-39
+38(097)118-57-39
+380971185739
Менеджер
+380636301293
Агроном-консультант

Як готувати бакову суміш з гуматами?

Як готувати бакову суміш з гуматами?

21.08.18

При сучасному веденні сільськогосподарського виробництва будь-зекономлений рубль підвищує рентабельність, а також знижує хімічне навантаження на природу і число проходів техніки по полю.

У агрономів і фермерів часто виникає питання: яким чином готувати суміші 2-3 препаратів, добрив, стимуляторів так, щоб суміш не втратила ефективність, не випала в осад, не знищила культурні рослини і т.д.

Існує принцип приготування бакових сумішей пестицидів і добрив, який відображений нижче:

водорозчинні пакети (ВП, ВРП, полімерний пакет з пестицидом повинен розчинитися саме в чистій воді)!
ВДГ (воднодіспергіруемие гранули), наприклад, широко застосовуються препарати фірми ДЮПОН: гранстар, калібр, титус і т.д. Фактично вони складаються з порошків, що змочуються.
3. змочується порошки (СП). Наявність масла в баку до розчинення порошків вкрай небажано, так як обволікає гранули і може статися розшарування препарату!
водорозчинні концентрати і порошки (ВК, ВРК, ВРП, СК, КС). Являють собою суспензії (тверді частинки в рідині) з частками діючої речовини.
5. масляні концентрат-емульсії (рідина в рідині), рослинні масла (КЕ), до складу яких входить більшість інсектицидів (децис, БІ-58 Новий, ДИМЕТ і т.д.). Слід пам'ятати, що вміст в баку обприскувача до додавання масляних емульсій має бути повністю розчинене! Інакше, як сказано вище, буде розшарування або освіту густого осаду!
Поверхнево-активні речовини (ПАР), такі, як тренд-90, оксанол, Сільвет-голд: прилипачі і смачиватели. Дані речовини дозволяють зберегти властивості бакової суміші.
водорозчинні рідини (ВЖ), водні розчини (ВР), наприклад, діанат. На цій стадії розчин зберігає стабільність і суспензії з емульсіями не перемішується.
рідкі гумати, добрива, мікроелементи, попередньо розчинені у воді розчини твердих органо-мінеральних добрив. Таким чином, гумат додавати в розчин треба в останню чергу.
Як приклад можна привести розчин, який застосовується на зернових культурах від спектра дводольних бур'янів, блішок і злакових мух спільно з підгодівлею гумі-20М.

1. Додаємо гранстар ПРО (ВДГ) (10-15 г / га); ретельно розмішуємо,

2. вливаємо інсектицид (БІ-58, атом, ДИМЕТ, Дітокс тощо, КЕ) в нормі 0,1-0,2 л / га, розмішуємо,

3. За нормою внесення додаємо на1 лрабочего розчину 1 мл тренда-90 (ПАР). Так, якщо обприскувач типу ОП-2000 налаштований на10 га, то витрата робочого розчину буде 200 л / га, отже, додавати треба 200 мл тренда-90 на1 га. Все ретельно розмішати! Розчин буде зберігати свої властивості.

4. Додаємо дікамба (стартерр, девіз, діанат і т.д.-ВР) в нормі 0,1-0,18 л / га; розмішуємо;

5. У найостаннішу чергу додаємо гумі -20М (0,2-0,4 л / га), розмішуємо і при включеній мішалці обробляємо посіви.

Якщо розчин буде пінитися, при появі сильної піни тренд додаємо в останню чергу при повному баку.

Другие статьи