Корзина
32 отзыва
Купить гербициды по  низким ценам.Купить со скидкой
"Зеленое Поле" интернет-магазин
+38(097)118-57-39
+38(097)118-57-39
+380971185739
Менеджер
+380636301293
Агроном-консультант

Гербіциди для картоплі

Гербіциди для картоплі

21.08.18

Картопля - найбільш поширена і затребувана культура в світі, а особливо, в Україні. Одне з найважливіших вимог, що пред'являються до технології вирощування картоплі, є захист від бур'янів. Переважання бур'янів в посадках може серйозно знизити врожайність картоплі, а також погіршити фітосанітарний стан, тому що більшість видів бур'янів є живильним базою для багатьох шкідників, а також рознощиками вірусних і мікроплазмове хвороб картоплі. До того ж, такі бур'яни, як Пирій повзучий можуть пошкоджувати бульби механічно (продірявлювати їх), що також негативно позначається на врожаї. Найбільш вразливий період для картоплі (коли бур'яниста рослинність може «заглушити» молоді рослини) є період від сходів до змикання рядків. У цей час бур'яни, які проростають на поле раніше культури або одночасно з нею (Звездчатка середня (мокриця), Редька дика, Щириця закинута і ін.), Можуть затінити молоді рослини і, завдяки досить розвиненій кореневій системі, активно використовувати поживні речовини і воду, не залишаючи в грунті нічого для тільки що з'явилися сходів. У посадках картоплі зустрічаються і однорічні, і багаторічні бур'яни, але частіше за все на картопляному полі можна побачити наступних представників цих груп:

 

Однорічні 
Багаторічні 
дводольні злакові дводольні  злакові
Лобода біла Просо куриное (ежовник) Бодяк полевой Пырей ползучий
Редька дика мишій сизий Осот польовий  
Подмаренник чипкий Вівсюг Берізка польва  
Зірочник середній      
Горцы (виды)      
Талабан польовий      
Грицики звичайні      
Ромашка непахуча      
Щириця      


Боротися з ранніми бур'янами (Звездчатка середня (мокриця), види горця, Вівсюг, Підмаренник чіпкий, Редька дика, Лобода біла), які з'являються на полі до сходів картоплі можна і глибокої закладенням, але, на жаль, це не завжди ефективно, а іноді недоступне через погодні умови. У підсумку, бур'яни можуть перерости і «задушити» проростають сходи картоплі. Інша працювати з бур'янистої рослинністю, яка з'являється одночасно зі сходами культури на поле. В цьому випадку доцільніше застосовувати гербіциди.
Одним з класичних препаратів в боротьбі з однорічними дводольними бур'янами в посадках середньостиглих і пізньостиглих сортах картоплі є Агрітокс. Цей системний гербіцид застосовується для обприскування грунту до сходів картоплі або при висоті гички 10 - 15 см. Одним з плюсів препарату є сумісність з більшістю нелужного пестицидів, тому його можна використовувати в бакових сумішах. Великим спектром дії володіє Гезагард, який застосовується проти однорічних дводольних та злакових бур'янів, також шляхом обприскування ґрунту до сходів культури. Гербіцид Зенкор або аналог Антисапа як і два попередніх препарату, є системним грунтовим гербіцидом і добре пригнічує однорічні дводольні та злакові бур'яни, але малоефективний проти підмаренника чіпкого. Препарат використовується на картоплі (крім ранньостиглого) при обробці грунту до посадки або відразу після посадки, а також при висоті гички до 5 см. Дуже зручним є гербіцид ПАНТЕРА або аналог Антибурян, який застосовується проти однорічних злакових (Просо куряче) шляхом обприскування посадок картоплі в фазі 2 4 листків у бур'янів, а також проти багаторічних злакових (Пирій повзучий) бур'янів - обприскування посівів за висоти бур'янів 10-15 см. Великою перевагою даного гербіциду є те, що його можна використовувати незалежно від фази розвитку культури, тому що він швидко руйнується в грунті (ДТ50 (період напіврозпаду) становить в піщаному грунті 4,7 ч). Ще одним препаратом системної дії є Фюзілад Форте. Спектр дії і способи застосування такі ж, як у пантери. Гербіцид слабо мігрує за профілем ґрунту, що сприяє більшій ефективності в боротьбі з бур'янами.
Для досягнення найкращого результату в боротьбі з бур'янистої рослинністю і отримання бажаного врожаю картоплі без втрат, перед застосуванням препарату уважно ознайомтеся з інструкцією і технікою безпеки. За консультацією щодо використання препаратів Ви завжди можете звернутися до наших фахівців.

Другие статьи