Корзина
30 отзывов
Купить гербициды по  низким ценам.Купить со скидкой
"Зеленое Поле" интернет-магазин
+38(097)118-57-39
+38(097)118-57-39
+380971185739
Менеджер
+380636301293
Агроном-консультант

Ад'юванти в системі захисту рослин

Ад'юванти в системі захисту рослин

21.08.18

Практично всі провідні виробники гербіцидів виробляють спеціальні добавки - ад'юванти і прилипачі. Одні спрямовані на поліпшення якості води, а інші - на поліпшення прилипання робочого розчину до поверхні листя.

Роль кожного з них дуже важлива. Адже якість дії гербіцидів в великі мірою залежить від якості води: жорсткості (наявності катіонів металів), кислотності (рівня pH). Всі ці показники повинні відповідати вимогам, які вказані виробниками гербіцидів. В іншому випадку, гербіцид просто не буде діяти належним чином, а в окремих випадках ще може привести до блокування і засмічення обладнання. Тому роль допоміжних речовин - ад'ювантов не може бути перебільшеною.

Використання ад'ювантов - це свого роду страхування від небажаних наслідків при обприскуванні. В першу чергу, це впевненість в тому, що активні речовини гербіцидів діятимуть як це зазначено в їх інструкціях, а бакова суміш буде стабільною, що забезпечить надійне і рівномірне обприскування. Крім технічних аспектів, також варто відзначити те, що робочий розчин з ад'ювантамі краще прилипає до поверхні листа і сприяє кращому і швидкому проникненню крізь тканини листа.

В кінцевому підсумку, ці властивості дозволяють оптимізувати процес обприскування - широкий діапазон погодних умов, використання в баковій суміші більше препаратів. А також, що не менш важливо - це дозволяє знизити норми робочого розчину на гектар (з звичних 200 л / га до 100 л / га і менше), а також, менш шкідливий вплив на навколишнє середовище.

Однак з усього вибору не легко підібрати продукт, який може бути універсальним, відповідати всім вимогам і застосовуватися з усіма типами гербіцидів, при цьому не бути агресивним до культури, яка обробляється.

Другие статьи