Корзина
33 отзыва
Купить гербициды по  низким ценам.Купить со скидкой
"Зеленое Поле" интернет-магазин
+38(097)118-57-39
+38(097)118-57-39
+380971185739
Менеджер
+380636301293
Агроном-консультант

Zn Цинк

Zn Цинк

21.08.18

Цинк входить до складу ряду ферментів, наприклад, карбоангідрази, що каталізує розщеплення вугільної кислоти на воду і вуглекислий газ. Цей елемент бере участь в що відбуваються в рослині окислювально - відновних процесах, в обміні вуглеводів, ліпоїдів, фосфору і сірки, в синтезі амінокислот і хлорофілу. Роль цинку в окисно - відновних реакціях менше, ніж роль заліза та марганцю, так як він не володіє змінною валентністю. Цинк впливає на процеси запліднення рослин і розвиток зародка.

Недостатня забезпеченість рослин засвоюваним цинком спостерігається на гравійних, піщаних, супіщаних і карбонатних грунтах. Особливо страждають від нестачі цинку виноградники, цитрусові і плодові дерева в посушливих районах країни на лужних грунтах. При тривалому цинковій голодуванні у плодових дерев спостерігається суховершинность - відмирання верхніх гілок. З польових культур найбільш гостру потребу до даного елементу проявляють кукурудза, бавовник, соя і квасоля.

Викликається недоліком цинку порушення процесів синтезу хлорофілу призводить до появи на листках хлоротичних плям світло - зеленого, жовтого і навіть майже білого кольору.

 Опис симптомів дефіциту цинку:

 На зернових  зрілі листя мають нерівномірні коричневі плями з темно-коричневими межами.

На кукурудзі блідо-жовті хлоротіческіх зони, які йдуть паралельно основній жилки, починаючи від заснування листя.

Лівий край, кінчик і центральна жилка залишаються зеленими. Наймолодші розвиваються листя можуть бути цілком хлоротичні-жовтими або білими ( "біла нирка"). Може розвинутися червоний відтінок у лівого краю листка і на стеблах. Ознаки в більшості випадків виявляються на старих листках, але іноді і на молодих. Зростання междоузлий знижується і стає уповільненим.

Недолік цинку викликає у яблуні розеточность, мелколистность. Вони стають дрібними, іноді плямистими, зібрані в розетку. Плодів на таких деревах мало, вони дрібні і деформовані. Найчастіше це захворювання відзначається на вилужених, карбонатних і піщаних грунтах при надмірному вмісті фосфору.

 Недолік посилюється на:

  •  Органічних грунтах.
  • Грунтах з високим рівнем рН.
  • Багатих фосфором грунтах.
  • Грунтах з великою кількістю внесених фосфорних добрив.
  • У холодних сирих умовах.

Цинк міститься в наступних мікродобривах: Оракул Колофермін Цинка, Авангард Цинк, Цеовіт Цинк всі ці добрива ви можете придбати( купить) в нашому інтернет магазині "Зелене Поле"

Другие статьи