Корзина
30 отзывов
Купить гербициды по  низким ценам.Купить со скидкой
"Зеленое Поле" интернет-магазин
+38(097)118-57-39
+38(097)118-57-39
+380971185739
Менеджер
+380636301293
Агроном-консультант

Десикант

Десикант

21.08.18

Десиканти - хімічні речовинищо викликають зневоднення тканин рослин і застосовуються для їх підсушування на корені (десикація).

Предуборочное підсушування рослинщо дозволяє прискорити їх дозріваннястало обов'язковим елементом технології обробітку багатьох сільськогосподарських культур.
Вперше на теренах СНД десикацию почали застосовувати досить давно на посівах бавовнику в Туркменії і Киргизії. В Україні  цей агротехнічний прийом використовують лише близько 15 роківВ останні роки він набуває все більшої популярностіза даними компанії Syngenta за минулі 5 років попит на десиканти на українському  ринку виріс в 2,5 рази.

Зараз десикацию проводять на досить широкому спектрі сільськогосподарських культурсоняшникукартопліріпакузернобобових (фуражний горохсоякінські бобилюпин), а так само багатьох овочевих і технічних культурахтаких як цукровий бурякльондовгунецьсоргорицинанасіннєві посіви лугового конюшини і інших.

До появи десикантом на українському ринку сільгоспвиробники використовували інші технологічні прийомиякі сприяли вирішенню проблемиОдин з них - роздільне комбайнуванняНаприкладв разі високої засміченості посівів ріпаку та неоднорідного дозрівання насіння його скошували в валкиа потім через 3,4 дні підбиралиІ хоча даний спосіб приводив до значних втратвін був єдиним оптимальним варіантом для збору основної маси врожаю ріпаку
Можлива десикація гліфосатом.

Десиканти:

- Реглон Супер

- Реглон Ейр

- Баста

- Десикант

- Альфа Дикват

Глифосати :  

- Раундап

- Гліфовіт

- Напалм 

- Отаман

- Вулкан

 

Другие статьи